Montaż folii PUREZONE w Studio Fryzur Magdalena Janocha

Pracownicy branży beauty to osoby szczególnie narażone na zakażenia ze względu na bezpośredni kontakt z klientem. Aby zachować ciągłość działalności i uniknąć przestojów w pracy, salony muszą funkcjonować w zaostrzonym reżimie sanitarnym. 

Właścicielka STUDIA FRYZUR w Dobroszycach, pani Magdalena Janocha, w celu zwiększenia ochrony epidemiologiczno-sanitarnej i zminimalizowania ryzyka zakażeń wśród pracowników i klientów, zdecydowała się na zastosowanie kilku środków ochrony jednocześnie. Oprócz przestrzegania zaleceń GIS dotyczących funkcjonowania salonów fryzjerskich oraz stosowania wzmożonych procedur sanitarnych w tym bieżącej dezynfekcji obszarów roboczych, dbałości o sterylność narzędzi i urządzeń, a także szczególnej higieny powierzchni dotykowych takich jak włączniki, uchwyty i klamki drzwi, blaty recepcji i stolików, oparcia krzeseł itp., pani Magda postawiła na coraz popularniejszy w Polsce trend zabezpieczania często dotykanych powierzchni specjalistyczna folia z aktywnymi jonami srebra o udowodnionym działaniu antybakteryjnym i antywirusowym. To bardzo dobra alternatywa dla środków odkażających, które oferują tylko tymczasowa ochronę. 

W obecnej sytuacji epidemiologicznej najistotniejszą cechą folii PURE ZONE jest jej przeciwdrobnoustrojowa struktura przeciwdziałająca namnażaniu się groźnych dla zdrowia i życia szczepów wirusa Sars-Cov-2. Niemniej w branży beauty nie bez znaczenia pozostają walory estetyczne laminatu. Elegancki połysk chronionych powierzchni automatycznie podnosi ich atrakcyjność pogłębiając wrażenie wyjątkowo higienicznego i przyjaznego środowiska. Komfort pracowników wynikający ze świadomości o funkcjonowaniu w pomieszczeniu wolnym od drobnoustrojów przekłada się na ich dobre samopoczucie i efektywność, a tym samym zwiększona satysfakcję klientów