Forlux Odkamieniacz do pralek 1,2 kg

17,99 

Kategorie: ,

Odkamieniacz do pralek OP

Zastosowanie.

Odkamieniacz Forlux OP zmniejsza koszty prania oraz wydłuża żywotność pralek. Zapobiega osadzaniu się kamienia na wszystkich wewnętrznych elementach zagrożonych odkładaniem się osadów kamiennych, w tym grzałek – dzięki czemu skraca czas potrzebny do ogrzania wody i w ten sposób skraca czas prania, a tym samym zmniejsza ilość pobieranego przez pralkę prądu. Ponadto preparat Forlux OP zdecydowanie poprawia efekt prania oraz zmniejsza wydatki na proszek, bowiem zmiękczając wodę zmniejsza nawet o 30% ilość koniecznego do użycia proszku do prania.

Sposób użycia.

Odkamieniacz Forlux OP należy używać razem z proszkiem do prania – na przykład Forlux UPP bądź Forlux UPK. Odkamieniacz warto stosować również do prania ręcznego celem poprawienia wydajności używanych proszków do prania. W celu osiągnięcia pełnej wydajności produktu Forlux OP jako odkamieniacza, jak również jako produktu wspomagającego efektywność prania, należy dozować go zgodnie z tabelą zamieszczoną poniżej, np. przy pomocy znajdującego się w opakowaniu dozownika.

  • Twardość wody, Stopień twardości wody (dh), Dozowanie odkamieniacza na 20 litrów wody w temp. 30 °C, Dozowanie odkamieniacza na 20 litrów wody w temp. 40 °C, Dozowanie odkamieniacza na 20 litrów wody w temp. 60-90 °C
  • Miękka, 0-10, 20 ml, 20 ml, 30 ml
  • Średnia, 10-20, 30 ml, 50 ml, 70 ml
  • Twarda, 20-30, 50 ml, 70 ml, 140 ml

Skład.

Fosforany >30%, Edta <5%