Od projektu do realizacji

Prezentujemy Państwu kolejna odsłonę realizacji projektu w supermarkecie Auchan w Dobroszycach. 

Przypomnijmy, że zamawiający FTD Pająk, z myślą o zabezpieczeniu obszarów roboczych i często dotykanych powierzchni przed namnażaniem na nich bakterii, takich jak Escherichia coli, gronkowiec złoty Staphylococcus aureus oraz odporny na metycyline gronkowiec MRSA, zlecil firmie NanoProtect montaż LAMINATU POSIADAJĄCEGO SPECJALNE, POTWIERDZONE CERTYFIKATEM POWLECZENIE O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH I ANTYWIRUSOWYCH.

Warto też wspomnieć o pozytywnym wyniku przetestowania folii pod kątem jej właściwości antywirusowych wobec szczepu Corona Virus 229E według norm ISO 21702:2019 oraz NF EN 14476:2013 + A2:2019.

Plan higieny opracowany przez firmę NanoProtect dla FTD Pająk Auchan obejmował zabezpieczenie rączek wózków, uchwytów i szyb lad chlodniczych, przekładek do kas i innych często dotykanych przez klientów i pracowników marketu powierzchni.

Oprócz potwierdzonej badaniami skuteczności w zwalczaniu drobnoustrojow, laminat posiada walory estetyczne, jest wyjątkowo wytrzymały, a jego błyszcząca powłoka może być czyszczona z użyciem powszechnie stosowanych środków dezynfekujących.

Skuteczność folii antybakteryjnej jest potwierdzona oficjalnym certyfikatem: ISO 22196:2011, a jej trwałosc jest obliczona na 3 lata.

 

oprac. NanoProtect