Ochrona antybakteryjna i antywirusowa w markecie spożywczym „HEWEA” we Wrocławiu

Market spożywczy „HEWEA” przy ul. Jackowskiego we Wrocławiu to kolejny obiekt, którego właściciel w trosce o bezpieczeństwo oraz komfort swoich pracowników i klientów skorzystał z innowacyjnego, opartego na nanotechnologii wsparcia w walce z drobnoustrojami, jakim jest folia antybakteryjna i antywirusowa.

Opracowany przez nas projekt zakładał wprowadzenie dodatkowych działań prewencyjnych, polegających na zabezpieczeniu certyfikowanym laminatem najczęściej dotykanych przez klientów sklepu elementów wyposażenia i powierzchni, takich jak uchwyty drzwi, bramek obrotowych oraz wózków. Dodatkową ochroną objęte zostały także obszary robocze, w tym stanowiska kasowe, lady chłodnicze i sklepowe i inne.

Niemal niewidoczne dla oka powleczenie, do zwalczania szkodliwych drobnoustrojów, takich jak bakterie Escherichia coli, Salmonella enterica, Listerica monocytogenes, gronkowiec Staphylococus aureus czy Pseudomonas aeruginosa, wykorzystuje POŁĄCZENIE SPRAWDZONEJ FORMUŁY CHEMICZNEJ Z TECHNOLOGIĄ PRZECIWBAKTERYJNĄ. To właśnie dzięki niej powłoka w 99,9% redukuje ilość osiadających na powierzchni mikrobów i uniemożliwia ich dalsze namnażanie się.

Przypomnijmy, że wymienione powyżej bakterie bywają przyczyną groźnych chorób i towarzyszących im nieprzyjemnych objawów, w tym zapalenia żołądka i jelit, gorączki, listeriozy, osłabienia odporności immunologicznej, infekcji dróg moczowych, infekcji skóry i innych.

Obecnie, w obliczu zagrożenia, jakim jest rozprzestrzeniający się na świecie wirus SARS-COV-2, najważniejszą cecha naszego produktu są jej udowodnione WŁAŚCIWOŚCI ANTYWIRUSOWE, przebadane i potwierdzone na szczepie Corona Virus 229E według norm ISO 21702:2019 oraz NF EN 14476:2013 + A2:2019.

Naukowcy prognozują, że czekają nas trudne jesienno-zimowe miesiące i przewidują ponowne wprowadzenie obostrzeń w codziennym funkcjonowaniu ludzi. Profilaktyczna ochrona może więc okazać się kluczową kwestią, która zadecyduje o tym, czy firmom uda się uniknąć lockdownu podczas drugiej fali epidemii.

Badania pokazują, że zabezpieczenie często dotykanych powierzchni folia antybakteryjną i antywirusową zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji i zakażeń drobnoustrojami aż o 80%, co właścicielom sklepów oraz jego pracownikom daje dużą gwarancję zachowania przez market ciągłości pracy, a klientom sklepu zapewnia bezpieczne zakupy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO HEWEI!

 

 

0prac. NanoProtect