Nanoprotect w markecie Auchan

Kierowany przez FTD Pajak hipermarket Auchan jako pierwszy w powiecie oleśnickim sklep wielkopowierzchniowy zdecydował się chronić zdrowie swoich klientów i pracownikow przed groźnymi dla zdrowia i życia bakteriami i wirusami, zabezpieczając często używane powierzchnie folia antybakteryjna serii Ikonos Profiflex Lam-Pro GPT CLR Air 100+ Antimicrobial. 

Firma NanoProtect w dogodnym dla marketu terminie i porze przeprowadziła montaż folii antybakteryjnej zabezpieczając nią raczki wózków, lady, uchwyty chłodni i inne strategiczne miejsca i przedmioty znajdujące się w sklepie. Oznaczone one zostały specjalną naklejka. 

Trwałość certyfikowanej powłoki likwidującej i uniemożliwiającej namnażanie się bakterii takich jak Escherichia coli, szczepy gronkowców Staphylococcus aureus oraz MRSA, a także szczepu Corona Virus 229 jest obliczona na 3 lata.

Do przeprowadzania prac porządkowych i dezynfekujących sklep korzystał do tej pory ze środków dezynfekujących Clinex – w tym z preparatu czyszczaco-dezynfekującego Clinex DezoFast zwalczającego korona wirusy. 

Stosowanie tych produktów z dodatkowym zabezpieczeniem czesto używanych powierzchni folia antybakteryjna Ikonos Antimicrobial daje niemal stu procentowa gwarancje pelnej ochrony przed rozprzestrzeniającym sie koronawirusem COVID-19.