Instalacja folii PureZone w Publicznym Przedszkolu AKADEMOS w Złotnikach

Przedszkole AKADEMOS z miejscowości Złotniki pod Poznaniem to kolejna, po publicznych obiektach przedszkolnych oraz szkolnych w Ostrowie Wielkopolskim, oświatowa placówka, która zdecydowała się zastosować folię przeciwdrobnoustrojową Hexis PUREZONE® z aktywnymi jonami srebra do ochrony powierzchni bedacych na wyposażeniu przedszkola.

Wykwalifikowani monterzy, na zlecenie firmy Proffesional z Ostrowa Wlkp., zainstalowali specjalistyczny laminat w miejscach takich, jak pochwyty oraz klamki drzwi, włączniki świateł, poręcze i inne. Zabezpieczone powierzchnie oznaczone zostały etykietami, ułatwiającymi identyfikację obszarów chronionych.

Wspólne powierzchnie dotykowe mogą przyczyniac się do przenoszenia chorobotwórczych zarazkow, takich jak Escherichia coli, Salmonella enterica, Listerica monocytogenes czy gronkowce Staphylococus aureus oraz Pseudomonas aeruginosa. Powłoka przeciwbakteryjna redukuje ilość osiadających na powierzchni mikrobów aż o 99,9% i jest dobrym sposobem na zminimalizowanie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się chorób zakaznych, odpowiedzialnych za wystąpienie nieprzyjemnych objawów, w tym osłabienia, gorączki, zapalenia żołądka i jelit, listeriozy, osłabienia odporności immunologicznej, infekcji dróg moczowych, infekcji skóry i innych.

Co ważne, folia PURE ZONE® moze stanowić zarówno samodzielną ochronę, jak i uzupełnienie rutynowego czyszczenia i dezynfekcji powierzchni, a jej właściwości pozostają niezmienione przez 5 lat. Jest ona ponadto w 100% biodegradowalna i nieszkodliwa dla człowieka. 

Przeprowadzone we francuskim laboratorium UB’L3 testy pokazały wyraźne działanie przeciwko szczepom wirusa odpowiedzialnego za #COVID_19. Tym samym folia PURE ZONE® jako jedyna obecnie folia na świecie posiada udowodnione skuteczne działanie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. W obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie, kwestia ta ma szczegolne znaczenie.

Więcej informacji na temat tego, jak działają jony srebra można znaleźć tutaj ➡️➡️➡️ https://swiatlekarza.pl/srebro-jonowe-ag-alternatywna-metoda-w-leczeniu-infekcji/?fbclid=IwAR3Meg8nDY0TeuiBwMnJPHPZiaR5A2Lk_Q97yMCWM0LKSVNhjPy3EWP4-u4isto