Hotele – bezpieczna i szybka dezynfekcja

Jeszcze do niedawna pobyt w hotelu kojarzył się przede wszystkim z wygodą. Dziś, kiedy wciąż aktywny jest koronawirus, a decyzją rządu otwarto hotele dla gości, priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo gości i personelu. To z kolei wiąże się przede wszystkim z dekontaminacją wnętrz, która zagwarantuje usunięcie koronawirusa, a przy okazji nie uszkodzi elementów wyposażenia hotelu.

Bezpieczeństwo w hotelu zapewnić może przede wszystkim przestrzeganie wytycznych GIS odnośnie higieny w obiektach noclegowych. Podkreśla się w nich rolę skutecznej dezynfekcji wyposażenia wszystkich hotelowych pomieszczeń. Jak to robić skutecznie, a przy okazji dbać o optymalizowanie kosztów?

Inwestuj tylko w skuteczne produkty

Walka z epidemią, która opanowuje praktycznie cały świat, postawiła na nogi wszystkich producentów środków chemicznych. Nic dziwnego, bo zapotrzebowanie na preparaty czyszczące i dezynfekujące drastycznie wzrosło. Jednak nie wszystkie środki ogólnodostępne są w stanie skutecznie zniszczyć koronawirusa. Większość z nich to preparaty głównie grzybobójcze i bakteriobójcze. Jednak wśród tych wszystkich preparatów można znaleźć też takie, które zwalczają wirusy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przy właściwym ich stosowaniu oraz starannym aplikowaniu zapewnimy bezpieczeństwo wszystkim przebywającym w hotelu.

 

Jaki więc produkt wybrać, aby mieć pewność, że nie narazimy naszych hotelowych gości na niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem? Warto przyjrzeć się na początek preparatowi o nazwie Clinex DEZOFast. Jest to profesjonalny preparat dezynfekujący do powierzchni zmywalnych. Jego największą zaletą jest fakt, że jest skuteczny w walce również z wirusami! DEZOFast charakteryzuje się szybkim działaniem i skutecznością w zwalczaniu wirusów z rodziny koronawirusów. Jest to jeden z nielicznych preparatów do dezynfekcji, który gwarantuje wyjątkową skuteczność grzybobójczą , bakteriobójczą oraz wirusobójczą.

Do produktu Clinex DEZOFast, dołączy niebawem jego skoncentrowana forma. To innowacyjne produkty dezynfekujące o szerokim spektrum działania. Ich potwierdzona skuteczność w zwalczaniu zarodników oraz różnych rodzajów wirusów sprawia, że możemy stosować je na wszystkie powierzchnie zmywalne. Dzięki temu staje się on idealnym produktem do zastosowania nie tylko w hotelach i obiektach oferujących noclegi, ale także w szpitalach. Jest jedną z najlepszych prewencyjnych broni do ograniczenia tempa rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa!

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

DEZOFast to bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej. Została ona potwierdzona stałym Pozwoleniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20 już na początku marca tego roku, czyli zanim koronawirus dotarł do Polski. Warto tu wspomnieć, że nie jest to preparat, który powstał nie w pośpiechu, z potrzeby chwili, w wyniku zaistnienia pandemii, ale opracowanie jego skuteczności dekontaminacji trwało dwa lata, więc został on wielokrotnie przebadany i przetestowany. To pozwala mieć pewność, że używanie tego środka jest bezpieczne i przynosi pożądane efekty.

Badania, które zostały przeprowadzone w ciągu dwóch lat, potwierdziły jego działanie biobójcze . DEZOFast zabija bakterie, spory, grzyby, wirusy, w tym z rodziny koronawirusów z mytej i dezynfekowanej powierzchni. Co ważne, nie powoduje on korozji powierzchni (tak się dzieje na niektórych powierzchniach potraktowanych środkami do dezynfekcji na bazie alkoholu).

Clinex DEZOFast można używać na wielu powierzchniach wodoodpornych w wielu obszarach stosowania, w tym obszarze medycznym. Co istotne, jest produktem, który jednocześnie dezynfekuje i czyści powierzchnie, co w przypadku utrzymania w czystości hotelowych wnętrz jest niezwykle istotne. Dzięki temu zaoszczędzimy czas potrzebny na sprzątnięcie i pieniądze, bo nie trzeba inwestować w preparaty do dezynfekcji i do mycia powierzchni.

Preparat skutecznie walczy z wirusami nie tylko w pokoju hotelowym, ale również na balustradach, w windach, w hotelowej restauracji czy lobby, fitnes i wszędzie tam gdzie odbywa się ruch gości hotelowych. Nie można zapomnieć również o dezynfekcji w części hotelu niedostępnej dla gości, czyli zaplecze kuchenne czy magazyny i pomieszczenia gospodarcze.

 

Źródlo: e-hotelarz.pl