Folia PURE ZONE Sznycel Haus

Firma NanoProtect miała przyjemność zabezpieczyć #folia_przeciwdrobnoustrojowa PURE ZONE powierzchnie użytkowe w barze SznycelHaus w Dobroszycach, wznawiającym działalność po przerwie.

Nowy właściciel zadbał o to, aby serwowane przez niego dania przygotowywane były w sterylnych warunkach, a klienci, którzy już niebawem będą mogli zamawiać posiłki również na miejscu, odczuwali pełen komfort wynikający ze świadomości, iż goszczą w lokalu wolnym od groźnych dla zdrowia i życia drobnoustrojów, w tym szczepów koronawirusa.

Opracowany dla restauracji projekt obejmował zalaminowanie strategicznych miejsc i powierzchni, takich jak bufet, blaty robocze, uchwyty drzwi i włączniki dozowników oraz spłuczek toalet folia #PURE_ZONE, zwalczająca drobnoustroje w 99,99%. Dodatkowo, nowi właściciele i pracownicy otrzymali indywidualny program higieny epidemiologiczno-sanitarnej obejmujący plan utrzymania sterylnych warunków poszczególnych pomieszczeń, powierzchni i urządzeń, a także higieny personelu i klienta.

Dalsza współpraca właściciela baru SznycelHaus i firmy NanoProtect będzie polegała na wsparciu w utrzymaniu wymagań sanitarnych dla branży gastronomicznej poprzez właściwy dobór i dostawę najskuteczniejszych na rynku, wydajnych #preparatów_dezynfekujących Clinex, posiadających udowodnione właściwości antywirusowe, co pozwoli zminimalizować ryzyko infekcji wirusem Sars-Cov-2.

pure zone