Montaż folii PUREZONE w hotelu BESKIDZKI RAJ

PURE ZONE w hotelu BESKIDZKI RAJ

Prezentujemy Państwu ostatnią realizację dotyczącą zabezpieczenia powierzchni użytkowych folią antywirusową PUREZONE z aktywnymi jonami srebra w hotelu BESKIDZKI RAJ w Stryszawie.

Dla naszych zleceniodawców – właścicieli najwyżej położonego hotelu w Beskidzie Żywieckim, szczególną kwestią była ochrona gości oraz personelu, nie tylko przed wirusem SARS-COV-2, ale także przed szkodliwym działaniem środków dezynfekujących, odczuwalnym dla każdego, kto prowadzi działalność w zaostrzonym reżimie sanitarnym.

Właściciele pensjonatu zwrócili również uwagę na dodatkowy atut folii PUREZONE, jakim jest ochrona powierzchni przed silnym i niszczącym materiał działaniem środków dezynfekujących na bazie alkoholu. Rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku dezynfekcji obszarów gastronomicznych nie jest, niestety, wskazane do odkażania powierzchni takich jak np. charakterystyczne dla górskiego wystroju drewniane stoły, ławy, blaty itd. Rustykalne akcenty wnoszące do wnętrz ciepło i zapraszające do relaksu, w kontakcie z alkoholem obecnym w wielu preparatach przeznaczonych do dezynfekcji matowieją i tracą swój unikalny charakter.

Dzięki specjalistycznej folii PUREZONE zabiegi sanitarne można ograniczyć do standardowych czynności mających na celu utrzymanie higieny danej powierzchni i wydłużyć okres użytkowania przedmiotu o co najmniej 5 lat. Podobnie jak w przypadku salonów beauty i restauracji, dla właścicieli hoteli nie bez znaczenia pozostają walory estetyczne laminatu. Elegancki wygląd chronionych powierzchni automatycznie podnosi atrakcyjność pomieszczeń pogłębiając wrażenie wyjątkowo higienicznego i przyjaznego środowiska.

Wszystkim, ceniącym sobie relaks i komfort, serdecznie polecamy wypoczynek w Beskidzkim Raju. Gwarantujemy piękne widoki, wyjątkową obsługę oraz wspaniałe chwile w hotelowym Spa.