Bezpieczeństwo, estetyka i oszczędność w sklepie „BILL” przy ul. Głogowskiej we Wrocławiu

Pierwszy etap prac nowego projektu opracowanego dla marketu Bill przy ul. Głogowskiej we Wrocławiu, należącego do sieci Lewiatan, już za nami.

W porozumieniu z właścicielami sklepu – Państwem Wojciechem i Małgorzata Bill, nasza innowacyjną folię antybakteryjna i przeciwwirusową zamontowaliśmy we wszystkich strategicznych i często dotykanych przez klientów i pracowników sklepu powierzchniach, takich jak obszary robocze, bramki, uchwyty i powierzchnie chłodni, uchwyty drzwi i wózków, terminale płatnicze i inne.

Dzięki temu rozwiązaniu, ochrona przed groźnymi dla zdrowia i życia drobnoustrojami, takimi jak Escherichia coli, Salmonella enterica, Listerica monocytogenes, gronkowiec Staphylococus aureus, Pseudomonas aeruginosa, została zwiększona do blisko 100%.

Firma NanoProtect zadbala też o estetyczny wygląd laminowanych powierzchni, a zabezpieczając je niezwykle trwała powłoka, wydłużyła okres ich eksploatacji o kolejne lata.

Wiele krajów Europy zmaga się obecnie z drugą fala pandemii koronawirusa. Część państw decyduje się przywrócić obostrzenia. Rekordowy wzrost liczby zakażeń odnotowano również w Polsce. Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad tysiącu nowych przypadków. To największy dobowy wzrost od początku epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Pomału zaczyna się sprawdzać czarny scenariusz, mówiący o tym, że największe żniwo śmiercionośny wirus zbierze na przełomie grudnia i stycznia. Tym bardziej ważne jest, żebyśmy byli przygotowani i zapewnili bezpieczeństwo sobie oraz pracownikom. Maksymalna ochrona to szczególnie istotna kwestia dla miejsc skupiających duża liczbę ludzi, takich jak markety, placówki zdrowia, urzędy, przedszkola czy szkoły.

FOLIA ANTYBAKTERYJNA I ANTYWIRUSOWA jest obecnie uważana za najbardziej zaawansowany system kontroli zakażeń w każdym miejscu pracy, bez narażania zdrowia pracowników. Jej aplikacja wydaje się być zatem najmądrzejszym wyborem dla każdego pracodawcy, chcącego chronić zdrowie swoje, pracowników oraz klientów, a także zachować ciągłość pracy i uniknąć kolejnego lockdownu.

Decyzję Państwa Bill, którzy jako jedni z pierwszych właścicieli wrocławskich sklepów postanowili profilaktycznie chronić swój obiekt i zdrowie pracowników i klientów poprzez zabezpieczenie powierzchni folią bakteriostatyczną i antywirusową, oceniamy zdecydowanie na plus i ZAPRASZAMY NA BEZPIECZNE ZAKUPY 👍👍👍

 

0prac. NanoProtect

 

Leave a Comment